20. maijā LĀZA interneta seminārs par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju (3. seminārs)

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība ( LĀZA) no 2020. gada uzsāk tālākizglītības projektu, lai rosinātu pieredzes un domu apmaiņu starp nozares speciālistiem un interesentiem par bērnu un pusaudžu psihisko veselību. Aicināti kolēģi, kuri strādā ar bērniem un pusaudžiem vai arī plāno to darīt. Pirmais interneta vidē ievadseminārs notika 8.janvārī .
Semināra forma - diskusijas raisoša saruna, kurā pēc katra ziņojuma var jautāt un saņemt atbildes. LĀZA Interneta seminārā par bērnu un pusaudžu psihoterapiju paneļa diskusiju vadīja Dagnija Tenne (Kanāda), Karīna Beinerte (Anglija), Kaspars Tūters (Kanāda), Inta Zīle (Latvija), Kamena Kaidaka (Latvija). Dalībnieki saņem 2,5 TI punktus, ko apliecina LĀZA sertifikāts. Semināri ir reģistrēti LĀB tālākizglītības pasākumu portālā.
LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā
www.lazariga.lv sadaļā Ziedot. Ja nepieciešama papildu informācija, lūdzu rakstiet laza@lazariga.lv

 

ZOOM seminārs 25. martā no 18-20.00 "Dažādi psihoterapijas veidi bērnu un pusaudžu psihiskās veselības ambulatorajā aprūpē. Piemērs no Anglijas." Karīnas Beinertes (Anglija) prezentācija 18.00-19.00, domapmaiņa, jautājumi – 19.00-20.00

 

ZOOM seminārs 20. maijā no 18.00-20.00 „Zīdaiņa un bērna garīgā attīstība; kāda veida psihodinamiskās un psihoanalītiskās psihoterapijas metodes tiek pielietotas Kanādā - kādiem pacietiem, cik intensīvi, cik ilgi. Klīniskie piemēri. Lektore Dagnija Tenne (Kanāda) 

Klātienes ZOOM seminārs notiek Latvijas Ārstu biedrības namā Skolas ielā 3, Rīgā.

 

Ja nepieciešama papildus informācija, lūdzu rakstiet laza@lazariga.lv

 

Ar cieņu,
Kamena Kaidaka
Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA)
biroja vadītāja
+371 29121922
laza@lazariga.lv
www.lazariga.lv 

 

LĀZA_seminari_psihoterapija_2020 (1)