Stresa un spēka pārvaldīšana ārstniecības personām (stresa menedžments)/ 10. maijs

Ar LĀB rīkojumu Nr. TIP2018/342 no 04.07.2018. apstiprināti 8 TIP.

Norises laiks: plkst. 10-17

Programmā iekļautās tēmas:

Sasprindzinājuma kontrole –SK - darba vietā (relaksācija). Nolūks ir iemācīt vienkāršas, bet efektīvas SK metodes.

Mierīgs prāts un ātrā atpūta. Nolūks ir iepazīstināt ar metodēm, kuras  palīdz ātri un efektīvi atjaunot dzīvības enerģiju.

 Koncentrēšanas māksla. Nolūks ir iemācīt spēju koncentrēties, lai domu plūsma netraucē strādāt un laiks tiek izmantots racionālāk. 

Kontroles punkti. Nolūks ir iepazīstināt ar dažiem ķermeņa aktīviem punktiem, kuri palīdz uzlabot smadzeņu darbību un regulēt stresu.

Mugurkauls, kustību māksla un labsajūta. Nolūks ir iemācīt pareizās kustības, kuras palīdz atslābināt mugurkaulu un saglabāt labsajūtu – lai mugura netraucē dzīvot un strādāt. 

Mērķis – izmantojot teorētisko informāciju, konkrētus piemērus un praktiskas nodarbības, lai demonstrētu klausītājiem, ka cilvēks, kas spēj regulēt sevi, var saglabāt savu labsajūtu, darbspējas un veselību ilgam laikam.

Visas iemaņas un praktiskie vingrinājumi, kas ir apgūstāmi kursa laikā, dod iespēju pozitīvi ietekmēt savu organismu, un, regulāri tos atkārtojot, veselība var reāli uzlaboties.

Šī kursa autors ārsts Igors Kudrjavcevs  – stāžs 24 gadi, speciālists integratīvajā (netradicionālajā) medicīnā, komunikācijas zinātnēs un mūsdienu lietišķajā psiholoģijā. Pasniedzējs, konsultants un treniņu vadītājs kopš 1996. gada. Ir vadījis lekcijas, seminārus un treniņus gan valsts, gan privātajās struktūrās. Psiholoģiski-komunikatīvās metodikas „Verbal Resonance®” autors. Vairāku Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs. Medicīnas Cigun pasniedzējs.