28. jūlijā Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) interneta seminārs par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju (9. seminārs)"Bērna ienākšana ģimenē" .

LĀZA seminārs nr 9

par Bērnu un Pusaudžu Psihoterapiju

„Bērna ienākšana ģimenē”

28. jūlijs no 18.00 -20.00 pēc Latvijas laika

Semināru vadīs LU MF pasniedzēja, ārste-psihoterapeite Inta Zīle (Latvija), kuras īpašās profesionālās intereses ir psihosomatika un pusaudžu psihoterapija.

Seminārā runāsim par to, kā bērna gaidīšanas laiks ietekmē vecākus (kā pāri un individuāli) un liek pamatus bērna psihes funkcionēšanai, tādējādi ietekmējot kā psihisko, tā fizisko attīstību un veselību mūža garumā.

Mērķauditorija – psihoterapeiti, psihiatri, psihologi, pediatri, ģimenes ārsti u.c. interesenti.

Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim.

Semināra pastāvīgie dalībnieki arī Dagnija Tenne (Kanāda), Karīna Beinerte (Apvienotā Karaliste), Kaspars Tūters (Kanāda). 

Semināra forma - diskusijas raisoša saruna, kurā pēc ziņojuma var jautāt un saņemt atbildes.

Jautājumus var uzdot arī pirms semināra, rakstot laza@lazariga.lv 

Dalībniekiem no Latvijas reģistrācija LĀB informatīvajā sistēmā līdz 26.07.

Pieslēgšanās ZOOM vidē no sava datora (no laza@lazariga.lv tiks nosūtīts pieejas kods e pastā dienu pirms semināra). Lūdzu pārbaudīt arī Mēstuļu kasti, lai nav lieks uztraukums par pieejas linku.

Dalībnieki pēc semināra saņems e pastā aptauju, uz kuru jāatbild līdz 10.08. Pēc atbildēm uz aptaujas anketas jautājumiem LĀB informatīvajā sistēmā būs pieejami sertifikāti 2,5 TI. Semināri ir reģistrēti LĀB tālākizglītības pasākumu portālā, un arī sertifikāti būs LĀB sistēmā pēc aptaujas noslēguma.

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā www.lazariga.lv sadaļā Ziedot vai tieši, izmantojot saiti https://saite.lv/CUs76

Kamena Kaidaka
Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) biroja vadītāja

+371 29121922
laza@lazariga.lv
www.lazariga.lv